Wczytywanie...

Kamień i kruszywa

Ostatnia aktualizacja danych: 2018-05-21 więcej »

199,00 zł netto

PODGLĄD

Ile w Polsce jest firm Kamień i kruszywa - Odpowiedź 1889. Poniżej próbka rekordów.
Nazwa firmyWojewództwoMiastoKod pocztowyUlicaStrona wwwTelefonAdres email
M i M s.c. Zakład budowlanyŚląskieRybnik44-207Lipowa 69*************************************************
Yeoman PolandPomorskieSopot81-717Haffnera 6**********************************************************************
Yeoman Poland Sp. z o.o. Kruszywo, żwir, piasekZachodniopomorskieŚwinoujście72-602Bunkrowa 1***************************************************************
Yeoman Poland Sp. z o.o. Kruszywo, piasek, żwirZachodniopomorskieSzczecin70-470al. Wojska Polskiego 197*******************************************************************
W. Gromek i Synowie s.c.MazowieckieWarszawa04-766Trakt Lubelski 143******************************************************************
B & M Granity Sp. z o.o. PPUDolnośląskieWrocław51-180Dekarska 6*************************************************
Wabud. PPHU. Maszyny budowlane, produkcja kruszywa, piasekŁódzkieSzadek98-240Dziadkowice 29b*************************************************
P.E.U. BRZEZINKI 1 Jan PiórkoDolnośląskieJelcz-Laskowice55-220Brzezinki Główna 28**********************************************
K.M.K. Marmur-Granit sp.j. Obróbka, renowacja, montaż kamienia naturalnegoOpolskieGierałcice48-355Gierałcice 11a***********************************************
K.R. Michalscy. Przerób i obróbka kamieniaDolnośląskieStrzegom58-150Jeleniogórska 20**********************************************************
M & M Blue Chip StoneMazowieckieKomorów05-806Nowa Wieś Magnolii 7****************************************************
ECB Zgorzelec. Sp. z o.o.DolnośląskieZgorzelec59-900Daszyńskiego 61*********************************************************
Qsand Sp. z o.o. Kruszywa kwarcoweLubuskieŻagań68-100Lotników Alianckich 61*********************************************
IBG Głowacki. Wyroby z granitu, piaskowca i łupkaDolnośląskieJawor59-400Chemików 14******************************************************
Nadobik Zbigniew. Usługi transportoweWielkopolskieKościan64-000Kiełczewo Polna 17*******************************************************
K.A.M. Sp. z o.o. Sprzedaż żwirów i piaskówDolnośląskieNowa59-730Nowa 19************************************************
Badger Mining Poland Sp. z o.o.ŁódzkieTomaszów Mazowiecki97-200Spalska 178******************************************************************
Żwir Max Sp. z o.o.PomorskieChojnice89-600pl. Kościelny 6******************************************
Żwirbet. Produkcja i sprzedaż materiałów budowlanych. Helski E.PomorskieSłupsk76-200Głobino 15****************************************************************
Żwir-Prom sp.j.ŚląskieCiasna42-793Glinica Asfaltowa 22******************************************************
Żwirbud. Przedsiębiorstwo wydobywczo - drogowe. Roboty ziemne, budowa dróg. Podoliński T.PodlaskieSiemiatycze17-300Drohiczyńska 186*************************************************
Żwirek s.c. Korenkiewicz A.Z.PodlaskieSuwałki16-400Lityńskiego 10a lok. 16********************************************************
Żwirek sp.j. Kopalnia kruszywa naturalnegoWarmińsko-MazurskiePiecki11-710Brejdyny 68*************************************************
Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o.OpolskieKrapkowice47-300Kościelna 1***************************************
Żwirex s.c. Wydobycie i uszlachetnianie piasków i żwirówŚląskieHadra42-714Piaskowa 7********************************************************

SPECYFIKACJA

Cała PolskaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
188910421465712
WojewództwaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Mazowieckie281152204101
Dolnośląskie246155196118
Wielkopolskie1929715371
Śląskie16510414378
Łódzkie1347810538
Małopolskie1316911259
Pomorskie119557939
Podkarpackie100547732
Kujawsko-Pomorskie99557330
Lubelskie92506526
Warmińsko-Mazurskie68324617
Świętokrzyskie62264919
Zachodniopomorskie60455333
Podlaskie52264216
Opolskie49303924
Lubuskie39142911
TOP 10 MiastIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Warszawa78404033
Wrocław35222013
Kraków31202519
Poznań25141814
Gdańsk25111510
Lublin189137
Szczecin17151611
Katowice139108
Łódź11885
Bydgoszcz7444
Nie znalazłeś bazy, która Cię interesuje? Kontakt

Produkty powiązane