Wczytywanie...

Prace wodne i melioracyjne

Ostatnia aktualizacja danych: 2018-05-21 więcej »

199,00 zł netto

PODGLĄD

Ile w Polsce jest firm Prace wodne i melioracyjne - Odpowiedź 674. Poniżej próbka rekordów.
Nazwa firmyWojewództwoMiastoKod pocztowyUlicaStrona wwwTelefonAdres email
Śląski Zarząd Melioracji i Urządzeń WodnychŚląskieKatowice40-087Sokolska 65*****************************************************
Żuławski Zarząd Melioracji i Urządzeń WodnychWarmińsko-MazurskieElbląg82-300Junaków 3**********************************************************************
Napierała Ireneusz. Wyrób faszyn i kołków melioracyjnychLubuskieTrzciel66-320Lipowa 47************************************************************
Łukasik Ryszard, mgr inż. Zakład konserwacji urządzeń wodnychZachodniopomorskieSzczecin71-806Kolonistów 12************************************
Bamix. Leśniak Z.MazowieckieWarszawa01-347Gabriela 4/2*********************************************
Dalba. FU. Krewski C.ZachodniopomorskieKołobrzeg78-100Chopina 15 lok. 15/2***************************************************************
Taucher. Grześkowiak I.ZachodniopomorskieSzczecin70-023Budziszyńska 10************************************************
Barakuda. Koszenie, melioracjeWielkopolskieJastrowie64-915Żymierskiego 40**********************************************************
Walmar. Grymuza M.LubelskieLublin20-632J. Sawy 2****************************************************
Eko-Mel Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo melioracji i inżynierii środowiskaDolnośląskieJelenia Góra58-500Spółdzielcza 10*************************************************
Harder Sp. z o. o.WielkopolskiePoznań60-476Jasielska 8b********************************************************
Ekomax. PW.WielkopolskieŻołędnica63-911Żołędnica 51**********************************************************************
Ekobud-Starogard Sp. z o.o.PomorskieStarogard Gdański83-200Traugutta 56**********************************************************
Olszewski Włodzimierz. Przedsiębiorstwo budownictwa specjalistycznego sp.j.ZachodniopomorskieSławno76-100Koszalińska 60***********************************************************
Ekoprom. PHU. Karbowski D.PodlaskieJuchnowiec Kościelny16-001Ignatki-Osiedle 4 lok. 4***********************************************
Ingal s.c. PWŚląskieCzęstochowa42-218Prezydenta RP Ignacego Mościckiego 22*****************************************************
Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych Województwa Pomorskiego w Gdańsku. Oddział terenowyPomorskieKwidzyn82-500Grudziądzka 30***************************************************************
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie. Zarząd Zlewni SanuPodkarpackiePrzemyśl37-700wyb. o. św. Jana Pawła II 6***************************************************************
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Nadzór wodnyLubuskieDrezdenko66-530Portowa 21**************************************************************************
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w PoznaniuWielkopolskieSkulsk62-560Gawrony 33***************************************************************
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie. Zarząd zlewni GiżyckoWarmińsko-MazurskieGiżycko11-500Jeziorna 10******************************************************
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Nadzór wodnyLubuskieBytom Odrzański67-115os. Rybackie 6***************************************************************************
Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej. Wydział konserwacyjno - remontowyDolnośląskieWrocław50-966Braci Gierymskich 149a*************************************************************************
Regionalny Zarząd Gospodarki WodnejKujawsko-PomorskieBydgoszcz85-056dr. Marcinkowskiego 1**********************************************************************
Insmel. Prace wodne i melioracyjneWarmińsko-MazurskieElbląg82-300Nowakowo 16 lok. f*******************************************************

SPECYFIKACJA

Cała PolskaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
674310528151
WojewództwaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Mazowieckie91467823
Wielkopolskie65345415
Śląskie63324913
Dolnośląskie61324615
Pomorskie60294514
Zachodniopomorskie52142910
Małopolskie46233713
Opolskie3614295
Kujawsko-Pomorskie35182610
Lubuskie3214267
Podkarpackie2911248
Podlaskie258195
Lubelskie246214
Warmińsko-Mazurskie2210194
Łódzkie2212184
Świętokrzyskie11781
TOP 10 MiastIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Warszawa2316188
Szczecin13544
Kraków11573
Wrocław11576
Gdańsk8340
Poznań6452
Bydgoszcz5353
Katowice4431
Łódź3020
Lublin3231
Nie znalazłeś bazy, która Cię interesuje? Kontakt

Produkty powiązane