Wczytywanie...

Projektowanie i utrzymanie ogrodów oraz terenów zielonych

Ostatnia aktualizacja danych: 2018-05-21 więcej »

199,00 zł netto

PODGLĄD

Ile w Polsce jest firm Projektowanie i utrzymanie ogrodów oraz terenów zielonych - Odpowiedź 10217. Poniżej próbka rekordów.
Nazwa firmyWojewództwoMiastoKod pocztowyUlicaStrona wwwTelefonAdres email
Żanowski Janusz, mgr. Zakład usług czystościowych i komunalnychŚląskieBędzin42-500Małobądzka 84*********************************************************
Na ZielonoMazowieckieZalesie Górne05-540Leśna 39*********************************************************
M i Gardenprojekt. Iwański M.ZachodniopomorskieSzczecin71-334al. Wojska Polskiego 197 a**************************************************************
Oase Sp. z o.o.MazowieckieWarszawa02-486Aleje Jerozolimskie 200 lok. 538**********************************************************************
Nadgrodkiewicz Łukasz OgrodomaniaŚwiętokrzyskieSkarżysko-Kamienna26-110Bobowskich 74*************************************************************
Yukka-Art Małgorzata SroczyńskaWielkopolskiePrzygodzice63-421Wysocka 7B lok. 3****************************************************
P & P Garden s.c. Styczyński P., Wilkazki P.LubelskieFirlej21-136Czerwonka-Gozdów 33**************************************************
W-ogrodzie. Wardecki W.MazowieckieWarszawa03-144Światowida 47 lok. 36*************************************************************
K-Rain. Hurtownia systemów nawadniajacych do ogrodówMazowieckieSiennica05-332Majdan 105a******************************************************
K-Rain. Systemy nawadniająceMazowieckieWiązowna05-462Majdan 105*****************************************************************
B & K. Ogrody i systemy nawadnianiaWielkopolskieBudzyń64-840Bugaje 2*****************************************************
E & M Garden s.c. Sobkowiak M., Roszak E.WielkopolskieCzempiń64-02010-Lecia RKS 15****************************************************
W K. Pracownia Architektury Krajobrazu. J. Wieczorek-KupkaMazowieckieWieliszew05-135Królewska 9 lok. 406**********************************************
P.P.H.U. MalejkiOpolskiePrószków46-060Przysiecz Opolska 29************************************************
K.o.plant Artur ŁaszczychMazowieckieKadzidło07-420Zielona 17**************************************************
Saba Ogrody. Zakładanie i realizacja projektów. Bartosek-Środa S.MazowieckieWarszawa03-131Mehoffera 66c lok. 12******************************************************************************
Saba Gardens. S.SztabaPodkarpackieWola Zarczycka37-311Wola Zarczycka 140B**********************************************************
Calla. Nowak G.ŚwiętokrzyskieKielce25-413Domaniówka 1 lok. 10*************************************************************
Zabłocka Joanna. Studio Projektowe.MazowieckieWarszawa01-473Kocjana 1b lok. 88*****************************************************************
Rabit Król RafałMazowieckieKrasnosielc06-212Grądy 25********************************************************
'błażejczyk Arleta Kompleksowe Sprzątanie Obiektów I Pielęgnacja Ogrodów 'PROMYCZEK''WielkopolskieBiskupice62-007Owsiana 1**************************************************************
Quercus. Gintowt-Dziewałtowski R.MazowieckieKobyłka05-230Norweska 1a********************************************************
Quercus. Ogrody, brukarstwo, place zabaw. Jedliński W. J.MałopolskieModlnica32-085Polne Zacisze 1****************************************************************
Quercus. Mączyński M.MazowieckieBrwinów05-840Pszczelińska 8*********************************************************************
Quercus. Studio architektury krajobrazu. Baron K.ŚląskieBielsko-Biała43-300Bohaterów Warszawy 26***************************************************************

SPECYFIKACJA

Cała PolskaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
10217508844722544
WojewództwaIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Mazowieckie1683931842505
Wielkopolskie1268596609327
Śląskie1046552504301
Dolnośląskie943484380197
Małopolskie877461369213
Łódzkie616267241128
Pomorskie596311266146
Kujawsko-Pomorskie518258227143
Zachodniopomorskie474213195122
Lubelskie41922017599
Podkarpackie41918213483
Warmińsko-Mazurskie30815211359
Lubuskie30713012458
Opolskie28412211238
Świętokrzyskie25111610168
Podlaskie208938057
TOP 10 MiastIlość rekordówZawierają adres e-mailZawierają numer telefonuZawierają stronę www
Warszawa583352311218
Wrocław23415511985
Poznań23012812889
Kraków21013911077
Łódź202957452
Szczecin145826756
Gdańsk132777240
Lublin91645635
Bydgoszcz74433924
Katowice66302417
Nie znalazłeś bazy, która Cię interesuje? Kontakt

Produkty powiązane